פורמט תוכנית עסקית

חלק השיווק והמכירות של התוכנית העסקית שלך מתאר כיצד אתה רוצה לזכות בלקוחות חדשים ולשמור על לקוחות ישנים. הוא מתאר כיצד לקוחות מתוודעים להצעות שלך

לקריאה נוספת »

מסחר עצמאי בבורסה

עולים חדשים לשוק המניות מחפשים פלטפורמת מסחר מקוונת שקל להתמצא בה, מציעה כלים חינוכיים מקיפים, תמיכה ברמה עולמית, ועמלות נמוכות ויתרות חשבון מינימליות. כדי לעזור

לקריאה נוספת »

מסחר עצמאי בשוק ההון

רגולטורים לאומיים מנסים להבטיח שמשתתפי שוק ההון סוחרים ביניהם, שמוסדות כמו בנקים לא לוקחים סיכונים מוגזמים ושליטה בהון שואפת להבטיח שההשפעה המקרו כלכלית של שוקי

לקריאה נוספת »

לימודי שוק ההון

ניווט בתוכן

התוכן מכסה הבנה של שוקי ההון, השקעות פיננסיות כגון מניות ואיגרות חוב, שווקים ראשוניים ומשניים וכן סיכונים פיננסיים והוןיים. סוג זה מציג אותך בשוק האג"ח כך שתבין את תפקיד החוב וההון במבנה ההון של חברה ותוכל לזהות את סוגי האג"ח והמנפיקים של האג"ח. סרטון זה נועד לסייע לתלמידים להבין את שוקי ההון הראשוניים / משניים למניות ואיגרות חוב, חיסכון והשקעות, תפקידם והיתרונות של שוקי ההון ועוד.

קורס זה מוצע במשותף על ידי בית ספר למשפטים ובית ספר לעסקים להסדרת שוקי ההון

השווקים המממנים חברות באמצעות מניות, אגרות חוב ומכשירים פיננסיים אחרים. מחקרי שוק ההון מיישמים שיטות ותחומי עסקאות שונים, כולל האופן שבו ממשלות מגייסות כספים באמצעות שוקי ההון, כיצד חברות מחליפות ניירות ערך וכיצד אנשים עושים זאת, והמסחר בשווקים אלה. קורס זה מתמקד במסחר בשוק ההון בניגוד להסדרת ניירות ערך, הכוללת הסדרת מנפיקים של מניות ואיגרות חוב ונציגיהם בקשר למסחר ראשי ומשני של ניירות ערך.

הון פיננסי גויס בשוקי ההון בשתי דרכים

על ידי מכירת אגרות חוב או הלוואות לחברות שיוחזרו בריבית במועד מאוחר יותר או על ידי מכירת מניות שנמכרות בבורסה לחלק מהחברה. ממשלות (מקומיות, מקומיות ולאומיות), עסקים ומפעלים הם המוסדות העיקריים המחפשים כספים ארוכי טווח בשוקי ההון הראשוניים.

הון שגויס באמצעות הון עצמי או הון חוב יכול לשמש להרחבת העסק

למימון השקעות במתקנים, ציוד וטכנולוגיות חדשות או למימון פרויקטים של תשתיות. חברות שמגייסות הון עצמי באמצעות השמה פרטית של מלאכים ומשקיעי הון סיכון מגייסות לעתים קרובות סכומים גבוהים באמצעות הנפקה ראשונית (הנפקה) של מניות כדי לצאת לראשונה לציבור. ניתן לבצע הלוואה באמצעות הלוואות בנקאיות או ניירות ערך בשוק האג"ח.

השווקים מקלים על העברת הכסף בין אלה המחפשים תשואה על נכסיהם לבין אלה הזקוקים להון או לאשראי

כדי להתרחב. השווקים מפגישים בין ספקים ובין מחפשי הון בכך שהם מציעים לספקים מקום להחלפת ניירות ערך. חברות יכולות להפחית את הסיכון והעלות לרכישת הון פיננסי אם יש להן שווקים אמינים למימון עצמן.

אלו מקומות בהם חברות שונות סוחרות במכשירים פיננסיים שונים

כולל שוקי מניות, שוקי אגרות חוב, מטבעות ושווקי מטבע חוץ. חברות פיננסיות המשתתפות בשווקים פרטיים וציבוריים כוללות בנקים להשקעות, חברות הון פרטיות וחברות הון סיכון, בניגוד לברוקרים וסוחרים בבורסות ציבוריות. חברות אלה מארחות פלטפורמות מבוססות דפדפן המאפשרות לאנשים לרכוש מניות ואיגרות חוב בשווקים משניים, הכוללות בורסות, בנקים להשקעות ומחלקות ממשלתיות.

שוקי ההון מציעים הזדמנויות מימון בסיסיות המשפיעות במובנים רבים על חיי אנשים

החל ממכירה חוזרת של עסקים והרחבת עסקים קיימים וכלה במתן הזדמנויות השקעה לאנשים המתכננים את עתידם. שוקי ההון נותנים לחוסכי נכסים להשתמש בהם באופן פרודוקטיבי לטווח הארוך, למשל עבור חברות וממשלות המבצעות השקעות לטווח ארוך. חברות לואות כסף על שוקי ההון הראשוניים כדי להשקיע הון פיזי נוסף בסחורות שניתן להשתמש בהן כדי להגדיל את הכנסות החברות. שוקי ההון בבורסות בריטניה וארה"ב, מה שמקשה עליהם לשמור על התשואות הגבוהות שלהם כאשר הם נסחרים עם משקיעים אחרים ומתוחכמים יותר. כאשר גויס הון חדש בשוקי ההון הראשוניים ממניות ואיגרות חוב שהונפקו על ידי משקיעים ונמכרות על ידם. , סוחרים ומשקיעים קונים ומוכרים את ההון החדש באחד משוקי ההון המשניים עד להגעתו לחברה.

מתרגלים משתמשים במידע כדי לפעול ולהשקיע ביעילות ויעילות רבה יותר. האחרון הוא הבנת השוק ו כיצד מתרגלים יכולים להשתמש במידע זה במסחר והשקעות.

הוא כולל משאבים בתשלום וחופשי שיעזרו לך ללמוד על שווקים פיננסיים באמצעות קורסים המתאימים למתחילים, למתקדמים ולמומחים. ש. התוכנית CFIS שוקי הון ומנתחי ניירות ערך (CMSA (r)) מכסה נושאים בסיסיים, בינוניים ומתקדמים בתחומי הפצה, מסחר, בנקאות השקעות וניהול נכסים. שוקי ההון והשקעות מכוסים גם בקורסי חשבונאות פיננסית, קורסים קצרים ותכניות לתארים מתקדמים המוצעים על ידי אוניברסיטאות וספקי הכשרה אחרים.

כתב העת Journal of Markets Capital Markets (JCMS) שואף לחקור את הממשק בין מחקר אקדמי ליישום מעשי על ידי הפצת ממצאי מחקר ומאמרים חדשים הקשורים לפרקטיקה המקצועית השוטפת

הטיול מסתיים בדיון במדיניות הבנק המרכזי והשפעתן על השווקים הפיננסיים, הקשרים בין המשק ומחיר הנכסים הפיננסיים.

אנו מסיימים את הקורס בדיון בהשפעת השווקים וכיצד הם מגיבים לחדשות כלכליות וכיצד השווקים מגיבים בחיים האמיתיים

זהו הדוח הראשון במחקר מקיף ומתמשך על הלוואות פרטיות והתנהגות השקעות בשוקי ההון. הוא נערך על ידי בית הספר לעסקים Pepperdine Graziadio והורד על ידי יותר מ -1200 מומחים בתעשייה מ -35 מדינות. הוא פורסם ב"וול סטריט ג'ורנל ", בניו יורק טיימס, ב"פורבס", ארה"ב היום, מומחי חדשות השקעות ופרסומים אחרים.

מעבדות שוקי ההון שואפות להפוך לאוצר Yahoo הבא, ובאמצעות הקהילה החופשית והחברים בתשלום שלנו, נמשיך לספק כלי מחקר יוצאי דופן בשבריר מעלות המוסדות.

שווי שוק ההון הגלובלי עלה ב -18.2% משנה לשנה ל -10.58 טריליון דולר בשנת 2020

בעוד שהנפקת המניות העולמית ירדה ב -5.29% ל -826.8 מיליארד דולר. בתקציב ארה"ב יש את הנכסים הנזילים ביותר עם 4.42% הון עצמי, 23.4% מההפקדות הבנקאיות על תקליטורים, 19.2% מקרנות הנאמנות ו -13.2% הנותרים מחולקים בין ניירות ערך ממשלתיים בארה"ב (GSE), אג"ח עירוניות, קרנות שוק כספים ואג"ח קונצרניות. .